ZAPOWIEDZIANO TRANSFERY POSTACI W WOW CLASSIC


O klasyczności World of Warcraft Classic wspominałem na łamach portalu w tym miejscu. O ile nie śmiem podważać popularności tej wersji World of Warcraft – w końcu sam się w nią zagrywam -, tak ciężko zaprzeczyć, że wielki hype dookoła niej jest tymczasowy. Z tego powodu na wieść o transferach postaci wróżbici z fusów po herbacie z radością zakrzyknęli: „A nie mówiłem?!”. I w sumie nie mieli racji, bowiem nie są to transfery, których się spodziewaliśmy, ale które potrzebowaliśmy. 


World of Warcraft Classic z transferami i nowymi serwerami

Blizzard wspominał, że jak już całe zamieszanie dookoła World of Warcraft Classic minie, udostępni możliwość transferowania postaci z mniej zaludnionych światów na te bardziej. Wszystko po to, aby nie utrzymywać bezludnych wysp na których grałaby garstka osób. No więc wspomniane transfery, które zostały zapowiedziane niedawno, dotyczą czegoś zupełnie innego.


Blizzard pozwala bowiem na przenoszenie postaci z bardziej zaludnionych serwerów na nowe, aby odciążyć nieco najpopularniejsze światy w grze. Z tego powodu World of Warcraft Classic otrzymuje również nowe serwery. Na obrazku powyżej macie pełną rozpiskę kto gdzie będzie mógł się przenieść. Warto zaznaczyć, że nowe światy będą przez jeden dzień zarezerwowane dla osób, które chcą dokonać transferu. Wszystko po to, aby nie wystąpiły żadne komplikacje i problemy.

Transfery postaci w World of Warcraft Classic udostępnione zostaną lada dzień. Skorzystacie z tej opcji?