V4 Future Sports Festival – pora na play-offy. W grze Virtus.pro i adwokacik!


V4 Future Sports Festival – pora na play-offy. W grze Virtus.pro i adwokacik!

V4 Future Sports Festival – pora na play-offy. W grze Virtus.pro i adwokacik!

fot. ESL Polska


Turniej V4 Future Sports Festival wkracza w decydującą fazę. W play-offach zobaczymy dwie polskie drużyny, Virtus.pro zmierzy się z Ninjas in Pyjamas, adwokacik zaś z Tricked.


Można powiedzieć, że polskie drużyny wymieniły się swoimi pogromcami. Ninjas in Pyjamas bowiem pokonało 2:0 adwokacik, Virtus.pro z kolei nie poradziło sobie z Duńczykami już w pierwszym dniu turnieju. Jak zdradził nam mynio, największym problemem polskiego miksu będzie zbyt wąski map pool. Dobre przygotowanie map to bardzo duży atut zorganizowanego Tricked.

Pierwszym spotkaniem na sobotni dzień będzie jednak mecz Virtus.pro z NiPem. Polacy nie są faworytem tego starcia, mimo, że Szwedzi w ostatnich miesiącach nie grzeszyli formą, a ponadto są świeżo po zmianach w składzie. Tym razem zmiana jednak okazała się trafiona, bo Nicolas “Plopski” Gonzalez na razie prezentuje się bardzo dobrze i stanowi niewątpliwie wartość dodaną. Virtusi z kolei są świeżo po długiej przerwie od grania oficjalnych meczów. Początek spotkania z Tricked wyglądał przyzwoicie, później jednak nadeszła katastrofa. Polacy po pokonaniu E-RIVALS 2:0 również nie byli z siebie do końca zadowoleni, wynikało to jednak głównie z przeciętnej dyspozycji z Mirage’u, który skończył się wynikiem 16:14 na najsłabszą drużynę na turnieju. Obiektywnie patrząc, ciężko spodziewać się pozytywnego wyniku na Szwedów.

Drugi ćwierćfinał to spotkanie adwokaciku z Tricked. Polacy na razie świetnie się bawią na LANie i dobra atmosfera w składzie przekłada się na radosną grę na serwerze. Drużyna SZPERA była blisko wygrania Traina w meczu z NiPem, później gładko poradziła sobie z GAMERZONE. Lekkość i gra bez presji mogą dać zespołowi z Polski przewagę, jednak nie taką, by przeskoczyć pewien poziom wyznaczony przez Tricked. Duńczycy są ostatnio w dobrej formie, a ponadto po prostu regularnie trenują i mają większe pole manewru przy banowaniu map. To może być pięta achillesowa polskiego miksu.

Oba mecze obejrzycie na kanale Izaka.

Virtus.pro – Ninjas in Pyjamas 14:30

adwokacik – Tricked 18:00

Zapraszamy również na naszą specjalną relację z V4.

 <a href="https://fireads.online/link/231/26116407"><img src="https://fireads.org/storage/banners/WBMU1lkr/full.jpg" alt="Baner Cuntwars" title="Cuntwars" /></a>