Streamer Overwatch zbanowany na Twitch za rozwalenie klawiatury


Streamer na Twitch został zbanowany za ciekawy powód – zniszczenie klawiatury.


Streamer znany pod nickiem dellor podczas swojej transmisji zdecydowanie zirytował się za mocno i postanowił zniszczyć swoją klawiaturę.

Odbyło się to w standardowy sposób – czyli kilkukrotne uderzenie klawiaturą o biurko. Ostatecznie streamer został zbanowany.

Streamer zbanowany za zniszczenie klawiatury

dellor znany jest głównie z transmitowania Overwatch. Grywa też w Fortnite, PUBG, LoLa, czy Apexa. Streamer miał właśnie odzyskać swojego partnera na Twitch i w tym samym dniu otrzymał bana.Oficjalnym powodem blokady jest samookaleczenie. Streamer trochę żartuje wstawiając swoją twarz na dowód, że nie został ranny po tej ryzykowanej akcji.

banned indefinitely for "self harm" for breaking a keyboard on stream. I bought these keyboards specifically because of how cheap and fragile they are. I've broken hundreds of them and have never even scratched myself. Here's an image of my face a few minutes after. not a scratch

Zobacz obraz na Twitterze

26,9 tys.Sprawa jest jednak poważna. W TwitLonger, Dellor napisał, że nie chce dłużej żyć w takim świecie, a ostatnie miesiące były dla niego bardzo trudne.