Disney przypomina o nadchodzącej premierze Frozen 2 nowym traileremElsa powróci do kin jeszcze w tym roku 

Wrzesień przyniósł nam trzeci zwiastun Krainy lodu 2, znanej szerzej pod angielskim tytułem Frozen 2. Materiał wyjaśnia nam zawiązanie akcji filmu, w którym ponownie spotkamy siostry Annę i Elsę, jak również Kristoffa, renifera Svena oraz bałwana Olafa. Królestwu Arendelle zagraża nowe niebezpieczeństwo. Jego źródłem zdaje się być zaczarowany las, o którym dziewczętom opowiadał ich ojciec. Bohaterowie wyruszają więc w podróż na daleką północ, by zażegnać to zagrożenie. Na zwiastunie widzimy też sporo akcji oraz relacji między Anną i Elsą, której lodowe moce mogą okazać się równie pomocne, co ryzykowne. Materiał możecie obejrzeć poniżej.
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/k6zndatKpVc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Premiera Krainy lodu 2 jest wyczekiwana nie tylko w związku z wygórowanymi oczekiwaniami widzów, którzy docenili oryginał. Disney miał w tym roku sporo wielkich premier, lecz nie wszystkie odniosły sukces komercyjny i artystyczny. Toy Story 4 i przede wszystkim Avengers: Koniec gry zostały entuzjastycznie przyjęte przez krytyków, ale już nowe wersje animowanej klasyki w najlepszym przypadku podzieliły recenzentów. Miejmy nadzieję, że kontynuacji Frozen bliżej będzie do tych pierwszych filmów niż tych drugich. Premierę obrazu w polskich kinach przewidziano na 27 listopada 2019 roku.

Kraina lodu 2 może być ostatnim sukcesem Disneya w 2019 roku