Wypróbuj za darmo ESO Plus w The Elder Scrolls Online


10 Aug

Studio ZeniMax Online poinformowało, że gracze mogą skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego ESO Plus - opcjonalnej subskrypcji do gry The Elder Scrolls Online. Oferta ograniczona czasowo.

W grze The Elder Scrolls Online ruszyło wydarzenie Orsisnium Event. Z tej okazji możecie wypróbować tryb ESO Plus za darmo do 13 sierpnia (do godziny 16:00). Event pozwoli zdobyć unikalne nagrody i wykonywać codzienne zadania we Wrothgar, czyli krainie Orków. Dla osób, które jeszcze nie spróbowały swoich sił w produkcji studia ZeniMax Online, a uwielbiają klimat Elder Scrolls, jest to świetna okazja, by nadrobić zaległości.Przypomnijmy, że to już kolejna promocja (poprzednia była w maju tego roku), w której gracze mogą przetestować tryb ESO Plus za darmo. Dla tych, którzy nie wiedzą, ESO Plus to opcjonalna usługa, oferująca dostęp do szeregu benefitów (do których dostęp mają tylko osoby płacące abonament). Wśród nich są: pełen dostęp do wszystkich pakietów DLC, torba rzemieślnicza (z nieograniczonym miejscem na materiały), podwójna przestrzeń w banku, premia do zdobywanego doświadczenia i złota (w wysokości 10%) i inne.


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/aMFR43Tcmd4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>


Musicie jednak pamiętać, że Crown Points, które co miesiąc otrzymują stali członkowie ESO Plus, nie będą przyznawane użytkownikom korzystającym z określonej czasowo darmowej wersji próbnej. A Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z triala? Zalogować się do The Elder Scrolls Online, wejść do Crown Store, odszukać zakładkę ESO Plus i wybrać Free Trial. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


TESO jest dostępne na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Aby zagrać, należy jednorazowo zakupić grę i cieszyć się nią bez dodatkowych opłat (B2P). Abonament ESO Plus to wydatek około 55 złotych za miesiąc, ale nie jest on konieczny, by grać. Istnieją także oferty półroczne i roczne.