Wiedźmin 3 na Switcha w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych gier


25 Oct

Według raportu Games Sales Data wersja Wiedźmina 3 na konsole Nintendo Switch sprzedaje się bardzo dobrze, dzięki czemu produkcja powróciła w tym tygodniu do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się gier w regionie EMEAA. Na pierwszym miejscu nadal króluje FIFA 20.


Sukces Wiedźmina na Nintendo Switchu 

Według danych organizacji Games Sales Data najlepiej sprzedającą się grą w tym tygodniu w Europie, Środkowym Wschodzie, Afryce i Australi jest FIFA 20. Produkcja nie schodzi ze szczytu listy, odkąd miała swoją premierę pod koniec września. Tuż za nią plasuje się kolejna świeża gra EA – Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville – która w cyfrowej dystrybucji sprzedaje się nawet lepiej niż FIFA, jednak zdecydowanie gorzej radzi sobie jej wersja pudełkowa.

Bardzo dobrze poradziła sobie także nowa produkcja łącząca klasyczną grę fitness i RPG akcji przeznaczona na konsolę Nintendo Switch – Ring Fit Adventure. W tym tygodniu znalazła się na czwartym miejscu najlepiej sprzedających się tytułów. Natomiast z wielkiego powrotu na szóstą lokatę rankingu mogą cieszyć się deweloperzy z CD Projekt. „Switcher” okazał się strzałem w dziesiątkę i z miejsca podbił serca wielu użytkowników przenośnej konsoli Nintendo. Co więcej japońska firma nie podaje wyników sprzedaży cyfrowych wersji gier, a mimo tego Wiedźmin 3 i tak znalazł się na liście. Produkcja już w dniu premiery zbierała bardzo dobre recenzje.

Na uwagę zasługuje także Total War: Warhammer II, który z 326 miejsca wskoczył do pierwszej dziesiątki. Ranking dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w tym tygodniu znajdziecie poniżej.

Najlepiej sprzedające się gry w regionie EMEAA

1.FIFA 20

2. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

3.GTA V

4.Ring Fit Adventure

5.Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

6.Wiedźmin 3: Dziki Gon

7.Mario Kart 8: Deluxe

8.Red Dead Redemption 2