Darmowe PUBG Lite już dostępne w Polsce


12 Oct

Od wczoraj dostęp do otwartej bety PUBG Lite został rozszerzony o kolejne 52 kraje. Tytuł ukazał się u nas w polskiej wersji językowej, a na graczy, którzy zarejestrowali się wcześniej, czekają nagrody.

Zgodnie z poprzednim ogłoszeniem darmowa wersja Playerunknown's Battlegrounds, czyli PUBG Lite, została wczoraj rozszerzona na kolejne 52 kraje (w tym Polskę). Produkcję można pobrać z oficjalnej strony internetowej, a z racji obniżonej jakości grafiki cechuje się niższymi wymaganiami sprzętowymi (sprawdzicie je tutaj). Obecnie tytuł jest w wersji beta, ale wypracowany tam postęp nie zostanie usunięty, gdy gra oficjalnie zadebiutuje na rynku.

Gracze, którzy zarejestrowali się w PUBG Lite do 8 października dostaną dwie darmowe skórki do broni oraz, z racji 300 tys. zarejestrowanych użytkowników, aż trzy zestawy przedmiotów kosmetycznych.


W PUBG Lite jest dostępny także nowy tryb 4 vs 4 oraz darmowa przepustka sezonowa z możliwością ulepszenia jej za prawdziwe pieniądze. Warto również zaznaczyć, że gra jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Wszystko o PUBG 

Poradnik do gry PUBG

Recenzja gry PUBG 

Oficjalna strona internetowa PUBG 

Oficjalna strona internetowa PUBG Lite