W Polsce powstanie pomnik League of Legends!


28 Sep

Wygląda na to, że niedługo będziemy świadkami bardzo ciekawego projektu i to w Polsce!

Kilka dni temu dotarła do nas ciekawa informacja związanego ściśle z League of Legends. Według niej w projektach na 2021 rok znalazł się pomysł stworzenia miejsca dla graczy na świeżym powietrzu.

Drążąc temat dalej udało nam się ustalić, że w planach jest również pomnik nawiązujący do League of Legends.

Spotkamy się pod Urfem

Sam pomysł jest inicjatywą w ramach „aktywizacji młodzieży„. Chodzi tutaj oczywiście o kwestię wyciągnięcia nastolatków z domu i dania im możliwości wspólnej integracji. Jakkolwiek to nie brzmi na papierze, wydaje się naprawdę okej.

Zgodnie z pomysłem, w jednym z miast miałaby zostać stworzona strefa dla młodzieży z elementami z gier. Główną atrakcją ma być pomnik o tematyce League of Legends. Nie wiadomo jednak, co ma przedstawiać. Bardzo możliwe, że albo będzie to jakaś postać, albo coś związanego z uniwersum, czy mapą.

Już kiedyś powstał pomnik tureta, może coś podobnego zawitałoby do Polski?

TURET Z LEAGUE OF LEGENDS

Konkretnej daty rozpoczęcia prac jeszcze nie ma, a całość ma charakter projektu do przyjęcia i późniejszej realizacji. Więcej informacji, jak chociażby wybrane miasto pojawi się zapewne w dalszej części roku.

To bardzo dobry kierunek

Gracze to ogromna społeczność, również w Polsce. Widać to było najbardziej przy premierze Pokemon Go, gdzie w wielu miastach potworzyły się spoty, do których uczęszczała cała masa ludzi.

Wszyscy sobie rozmawiali, śmiali się, pili oczywiście napoje bezalkoholowe. Na pewno coś podobnego da się powtórzyć. Wyobraźcie sobie w swoim mieście miejsce, w którym na pewno spotkacie graczy do pogadania. Kibicujemy