Plotka: Zespół hip-hopowy ujawnia datę premiery GTA 6


12 Nov

Na instagramowym profilu amerykańskiej grupy hip-hopowej City Morgue pojawiła się zapowiedź kooperacji zespołu ze studiem Rockstar Games. Czy podana na zdjęciu data ma związek z premierą GTA VI lub Bully 2?

Czyżby zapowiedź GTA VI zbliżała się do nas wielkimi krokami? 

Nowojorska grupa hip-hopowa City Morgue zamieściła na Instagramie zdjęcie sugerujące zbliżającą się współpracę pomiędzy wspomnianym zespołem muzycznym a studiem Rockstar Games. Z zamieszczonego obrazka wynika, że do kooperacji ma dojść latem 2020 roku.


Zobacz obraz na Twitterze

920

Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności

 


Użytkownik serwisu Reddit o nicku Wardoganthem187 skontaktował się w sprawie zdjęcia z Peterem „Righteous P” Rogersem, przyrodnim bratem Juniusa „ZillaKami” Rogersa (członka City Morgue). Zapis ich krótkiej rozmowy możecie przeczytać poniżej.

- To prawda? - Tak - Jesteście na ścieżce dźwiękowej, czy coś? - Wkrótce


Czy to oznacza, że GTA 6 ukaże się w najbliższe lato? Już we wcześniejsze plotki, mówiące o końcówce 2020 roku, trudno było uwierzyć. Być może to, co widzimy na zdjęciu nie jest datą premiery gry, a np. terminem jej oficjalnego ogłoszenia. Współpraca Rockstara i City Morgue może również dotyczyć już istniejącego tytułu, jak np. GTA Online. Możliwości jest sporo.

Przypominamy, że tydzień temu miała miejsce (problematyczna) premiera PC-towej wersji Red Dead Redemption 2, najnowszej produkcji studia Rockstar Games.