GTA 6 już niedługo? Tak sugeruje aktor, który wcielił się w Trevora


16 Oct

Steven Ogg - aktor znany z roli Trevora w GTA V - zasugerował w czasie panelu na Brazil Game Show 2019, że szósta odsłona cyklu Rockstar Games może pojawić się na rynku w 2020 lub 2021 roku.

W czasie imprezy Brazil Game Show 2019 Steven Ogg - aktor, który wcielił się w popularnego Trevora w Grand Theft Auto V - zasugerował, że szósta odsłona cyklu może pojawić się na rynku „niedługo”, a konkretniej w 2020 lub 2021 roku. Informacja na ten temat pojawiła się na brazylijskim portalu MeUPS4.

Niedługo wyjdzie. Produkcja gier trwa siedem do ośmiu lat. Policzcie sobie - powiedział aktor w czasie panelu, na którym fani zadawali twórcom pytania.

GTA V pojawiło się w 2013 roku, więc łatwo policzyć, o jaką datę może chodzić Stevenowi Oggowi. Warto odnotować, że nie ma żadnych przesłanek sugerujących, że aktor jest w jakikolwiek sposób zaangażowany w prace nad kolejnym GTA. Rockstar nigdy nie wykorzystał dwukrotnie tej samej postaci w roli protagonisty, więc twórca może po prostu... zgadywać. Z drugiej strony, nie da się wykluczyć, że Trevor pojawi się w nowej odsłonie jako bohater niezależny (niekontrolowany przez gracza). Mimo wszystko warto podejść do tych wieści ze sporą dozą ostrożności.

Grand Theft Auto VI to jeden z tytułów, które najmocniej rozpalają wyobraźnię graczy. Choć produkcja nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, to wiele osób już teraz dopatruje się w niej murowanego hitu - w końcu stoi za nią studio Rockstar Games, autorzy wielu świetnie przyjętych gier. Plotki na temat tego projektu pojawiają się regularnie.

Grand Theft Auto VI

Grand Theft Auto VI

Kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier w historii. Produkcja pozwala przemierzać duży, otwarty świat, pełen rozmaitych przygód i aktywności ... więcej o grze