GNOG od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]


09 Aug

Dziś na platformie Epic Games Store pojawi się kolejna darmowa produkcja. Tym razem będzie to GNOG, czyli gra stworzona przez studio KO_OP, która umożliwia graczom wejście do głów kolorowych potworów.

Od dziś w Epic Games Store będzie można pobrać za darmo grę GNOG - produkcję studia KO_OP, wydaną przez Double Fine Productions. Tytuł pozwala graczom eksplorować pełne niespodzianek i tajemnic wnętrza czaszek potworów. Zadaniem gracza jest rozwiązywanie zagadek logicznych. Co ciekawe, GNOG posiada wsparcie dla technologii wirtualnej lub rozszerzonej rzeczywistości. Produkcja będzie dostępna bezpłatnie od dzisiaj do 15 sierpnia.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/lzTWg0sGVh4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>


ementem charakterystycznym dla tego tytułu jest oprawa graficzna. Inspirowane prawdziwymi zabawkami i ręcznie rysowane głowy potworów potrafią oczarować. Szczególnie ciekawie wygląda to na goglach VR, które w połączeniu z kontrolerami ruchu zapewniają bardzo naturalny sposób interakcji ze środowiskiem. GNOG posiada wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza, dlatego fani rozgrywek sieciowych raczej po niego nie sięgną. GNOG zadebiutował 2 maja 2017 roku na PlayStation 4. Tytuł trafił następnie na iOS oraz PC. Jeszcze przez kilka godzin z Epic Games Store można bezpłatnie pobrać Alana Wake’a oraz For Honor. Zmiana oferty nastąpi w okolicach godziny 17:00. Wtedy również poznamy kolejną produkcję dostępną za darmo w ramach inicjatywy EGS.