Nowy, jeżdżący samochód w Fortnite podbił internet, nadal nie ma go jednak w grze


20 Oct

Nowy, jeżdżący samochód w Fortnite podbił internet, nadal nie ma go jednak w grze

Wczoraj cały internet został zalany krótkim klipem, na którym widzimy nowy środek transportu w Fortnite.

Od początku startu 2 rozdziału Fortnite, gracze cały czas proszą o sprawienie, by nowy statycznych samochód w grze stał się środkiem transportu.

W związku z tym dosłownie każda informacja na ten temat jest rozprzestrzeniana po internecie z prędkością światła.

ZOBACZTragiczny błąd w Fortnite zamienia graczy w dementorów z Harrego Pottera

Samochód, on jeździ!

Wczoraj pojawił się nowy klip, pokazujący wspominany samochód w ruchu. Od razu rozpoczęły się spekulacje odnośnie tego, że miał miejsce nowy przeciek, a filmik pochodzi wprost z plików gry.

Faktycznie, wygląda to naprawdę bardzo realistycznie i raczej nikt by się nie zdziwił, gdyby to faktycznie była klatka filmu wyciągnięta gdzieś z odmętów plików.

Niestety, nie jest to prawdziwy przeciek, a jedynie koncept. Wiele osób dało się nabrać i trudno mieć do nich jakiekolwiek pretensje. Użytkownik Twittera o nicku T3MTOR zrobił naprawdę dobrą robotę.

Pojazdy w 2 rozdziale Fortnite

Obecnie jest kilka teorii odnośnie tego, jak mogą zmieniać się pojazdy w 2 rozdziale gry. Epic Games niedawno pytało graczy, co sądzą o jeżdżącej po lądzie łodzi. Na mapie mamy też tor kosiarek, które również typowane są jako nowe pojazdy.

Ostatecznie jest też samochód, który do tej pory wywołuje największe emocje. Niestety nie ma żadnych potwierdzonych informacji na temat przyszłych środków transportu.