For Honor i Alan Wake dostępne za darmo w Epic Games Store!


03 Aug

Od dziś w sklepie Epic Games można odebrać za darmo dwie gry – For Honor oraz Alan Wake. Oferta będzie ważna do 9 sierpnia.

Gra Alan Wake, która stylistyką nawiązuje do seriali telewizyjnych, jest napakowana akcją przyprawiającą o szybsze bicie serca. Historię przedstawiono w sposób charakterystyczny dla studia Remedy. W miarę zagłębiania się w tajemniczą fabułę gracze stawiają czoło kolejnym wyzwaniom, odkrywają niespodziewane zwroty akcji i przeżywają chwile grozy. Muszą też nauczyć się walki przy użyciu światła – tylko w ten sposób można pokonać zrodzone z mroku istoty, które stopniowo opanowują Bright Falls. Dzięki temu, że w grę akcji wpleciono elementy thrillera psychologicznego, Alan Wake fascynuje niepokojącą atmosferą, złożoną, wielopłaszczyznową fabułą i wyjątkowo dynamicznymi sekwencjami walki.


Wkrocz w wojenne pandemonium jako dzielny rycerz, okrutny wiking, zabójczy samuraj bądź zwinny Wu Lin — jeden z czterech największych wojowników należących do legendarnych frakcji. W grze For Honor dzięki innowacyjnemu systemowi walki Art of Battle, który zapewnia Ci pełną kontrolę nad wojownikiem, możesz władać mieczem jak nigdy dotąd. Ćwicz umiejętności szermierskie i bierz udział w brutalnych oraz szybkich walkach wręcz we wciągającej kampanii fabularnej i przełomowych trybach rozgrywki dla wielu graczy. Wytycz ścieżkę destrukcji na emocjonującym i realistycznym polu bitwy w For Honor — przełomowej grze akcji z walką wręcz

Aby pobrać go za darmo należy wejść (po zalogowaniu) w kartę produktu i wcisnąć przycisk Za darmo. Promocja obowiązuje do 9 sierpnia.