Fallout 76 od teraz z abonamentem - tanio nie jest


24 Oct

Fallout 76 od teraz z abonamentem - tanio nie jest

Najwięksi fani Fallout 76 mogą zacierać ręce. Osoby, którym gra nie przypadła do gustu raczej nie pochwalą nowego pomysłu producenta. Zapowiedziano Fallout 1st.

Fallout 1st to usługa abonamentowa dla posiadaczy gry Fallout 76

Nie jest tajemnicą, że Fallout 76 spotkał się z bardzo chłodnym przyjęciem. Średnia not oscyluje w granicach 50% i to jedynie w przypadku branżowych mediów, ponieważ sami gracze okazali się jeszcze bardziej surowi. Nie brakowało też kontrowersji niezwiązanych bezpośrednio z rozgrywką, a więc nic dziwnego, że każde kroki producenta są śledzone wyjątkowo uważnie. Wedle zapewnień, Fallout 1st jest odpowiedzią na prośby graczy.

To usługa abonamentowa pozwalająca uzyskać dostęp do elementów, co do których prośby miały pojawiać się jeszcze przed premierą. Najbardziej akcentowane są prywatne światy, do których można zaprosić do siedmiu znajomych i wspólnie zmierzyć się z postapokaliptycznymi wyzwaniami. Rozgrywka nie odbiega tu od tej z trybu przygodowego. Co ważne, abonament Fallout 1st musi posiadać tylko właściciel prywatnego świata. Korzyści z przynależności do Fallout 1st obejmują też unikatowe przedmioty i premie członkowskie.

Fallout 76 z abonamentem

Ile kosztuje abonament do gry Fallout 76?

Członkostwo Fallout 1st można wykupić na miesiąc lub na rok, płacąc odpowiednio 63 złote lub 499 złotych. Zdaniem producenta zdecydowanie bardziej opłaca się ta druga opcja, wyraźnie akcentuje on oszczędność 36% względem opłat comiesięcznych. Usługę przygotowano z myślą o wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.


Jak podoba Wam się idea Fallout 1st? Nawet osoby, dla których omawiane rozwiązanie jawi się interesująco mogą zmienić zdanie po poznaniu cen (pamiętajmy bowiem, że sam Fallout 76 nie jest darmowy). Wydaje się, że będzie to oferta jedynie dla największych fanów gry. Wątpliwe, aby za jej pomocą udało się przyciągnąć nowych graczy.


Warto zobaczyć również:

MARK