Conarium od dziś za darmo w Epic Games Store


12 Sep

Dzisiaj o 17:00 w Epic Games Store zostanie udostępniona za darmo kolejna produkcja. Mowa o Conarium, czyli grze przygodowej utrzymanej w konwencji horroru psychologicznego, inspirowanej prozą H.P. Lovecrafta, na czele z opowiadaniem W górach szaleństwa. Promocja potrwa do 19 września, kiedy to w nasze ręce zostanie oddany następny tytuł (bądź tytuły).

Conarium za darmo w Epic Games Store Conarium przenosi nas w lata trzydzieste XX wieku. Głównym bohaterem gry jest Frank Gilman, czyli członek czteroosobowej wyprawy antarktycznej, która dociera do opuszczonej bazy znanej jako Upuaut, by przekroczyć granice swoich ciał i umysłów, w czym ma im pomóc tytułowe urządzenie. Sprawy nie idą jednak po ich myśli, przez co protagonista musi walczyć o przetrwanie, jednocześnie próbując odkryć tajemnicę zagadkowych wydarzeń, które miały tu miejsce. Obserwując akcję z perspektywy pierwszej osoby, w Conarium zajmujemy się eksploracją mrocznych lokacji, prowadzeniem rozmów i rozwiązywaniem zagadek. Poza tym musimy nieustannie mieć się na baczności, by nie zwrócić na siebie uwagi makabrycznych istot.


Conarium zwiastun na premierę

Zwiastun Conarium, przygodówki grozy zainspirowanej opowiadaniami Lovecrafta.


Korzystając z okazji przypominamy, że nim Conarium zostanie udostępnione za darmo, z Epic Games Store wciąż można pobrać gry Abzu oraz The End is Nigh. Oficjalna strona internetowa gry Conarium