Informacje Na temat gier


Graczem jest już niemal każdy. Postęp jaki dokonał się przez ostatnie lata ułatwił grom dotarcie do osób, które dotąd nie miały pojęcia o takiej formie rozrywki. Bawimy się więc w najlepsze na komórkach, tabletach, komputerach, konsolach i kontrolerach ruchowych. Problemem może być tylko dobór odpowiednich gier. Z nami dowiesz się w co warto zagrać, a czego unikać. Zobacz rankig gier.

Nowojorska grupa hip-hopowa City Morgue zamieściła na Instagramie zdjęcie sugerujące zbliżającą się współpracę pomiędzy wspomnianym zespołem muzycznym a studiem Rockstar Games. Z zamieszczonego obrazka wynika, że do kooperacji ma dojść latem 2020 roku.

Choć tytuł mógłby sugerować coś innego, Call of Duty: Modern Warfare przynosi sporo świeżości do tej popularnej serii strzelanin. The Outer Worlds to z kolei duchowy spadkobierca rewelacyjnego Fallouta: New Vegas

Według raportu Games Sales Data wersja Wiedźmina 3 na konsole Nintendo Switch sprzedaje się bardzo dobrze, dzięki czemu produkcja powróciła w tym tygodniu do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się gier w regionie EMEAA. Na pierwszym miejscu nadal króluje FIFA 20.

Nadszedł wreszcie dzień premiery Call of Duty: Modern Warfare. Gra zadebiutowała na rynku i od razu otrzymała pierwszy patch.

Najwięksi fani Fallout 76 mogą zacierać ręce. Osoby, którym gra nie przypadła do gustu raczej nie pochwalą nowego pomysłu producenta. Zapowiedziano Fallout 1st.

Ostatnia aktualizacja do Counter Strike Global Offensive wprowadziła sporo nowych przedmiotów kosmetycznych.

Kolejne wiadomości od Metro, który zleakował już kilka bardzo ważnych informacji.

Wczoraj cały internet został zalany krótkim klipem, na którym widzimy nowy środek transportu w Fortnite.

Wygląda na to, że w Fortnite może nam się pojawić skórka związana z Anime.

Zgodnie z tym co pisaliśmy, pierwsza misja została udostępniona dzisiaj o godzinie 22:00. Codziennie w kliencie gry będzie pojawiała się nowa misja, którą będziemy musieli wykonać.

Steven Ogg - aktor znany z roli Trevora w GTA V - zasugerował w czasie panelu na Brazil Game Show 2019, że szósta odsłona cyklu Rockstar Games może pojawić się na rynku w 2020 lub 2021 roku.

Jedna z osób przeszukujących gry informuje, że w kodzie strony Fortnite widnieje nowa data.