Sylvester Stallone żegna się z fanami Rambo wzruszającym filmem


25 Sep
25Sep


Sylvester Stallone opublikował materiał wideo skierowany do fanów serii Rambo. Aktor podziękował im za długoletnie wsparcie filmów z legendarnym komandosem.

Premiera Rambo: Ostatniej krwi już za nami, ale chętni do pożegnania się z kultowym komandosem powinni jeszcze zajrzeć na Twittera. Sylvester Stallone zamieścił tam filmik, w którym podziękował fanom za lata spędzone z Rambo. Ostatnia rola dała się mu we znaki (jak sam twierdzi, stracił przez nią 14 funtów, czyli ponad 6 kilogramów), ale aktor najwyraźniej nie żałuje czasu spędzonego z marką.


After ’s final battle…
Bone weary, 14 lbs. lighter, but grateful and proud to be there for you. Love all of you the way I have loved every second of playing this amazing character...


Osadzony film

25,1 tys.

Wypada się cieszyć z – jak się wydaje – dobrego nastroju Stallone’a, ale nie da się ukryć, że Rambo: Ostatnia krew nie zapisze się złotymi zgłoskami w historii kina. Recenzje pozostają niezmiennie negatywne od premiery filmu, a choć widzowie oceniają go lepiej, nie przełożyło się to na większy sukces w amerykańskim box office. Tytuł nie zyskał też aprobaty Davida Morrella, twórcy postaci Rambo, który dał wyraz swojemu niezadowoleniu na Twitterze, ku „uciesze” niektórych fanów. W takim przypadku obraz rzeczywiście może być ostatnią produkcją z niepokornym komandosem, nawet jeśli prawdziwe były pogłoski o planach stworzenia kolejnych części cyklu.