LUDZKOŚĆ JEST CORAZ BLIŻEJ KOLONIZACJI MARSA!


21 Sep
21Sep

Gdy w czerwcu Elon Musk wezwał do okupacji Marsa, nie spodziewał się chyba tak szybkiego odzewu. Pomijając mały błąd w jego tweecie, Pyramid Games z Lublina podjęło rzuconą przez wizjonera rękawicę i zaprasza do wspólnej kolonizacji Marsa. 

 Occupy Mars zadebiutuje na Steamie 23 marca 2020 we wczesnym dostępie (przewidywana data premiery). Gra pozwoli nam przemierzać bezkresne pustkowia Marsa, by zakładać bazy i pozyskiwać surowce, ale ostrożnie! Mars nie jest tak przyjazny i łatwo o przypadkową śmierć. Zobaczcie zresztą nowy zwiastun gry, który prezentuje 20 sposobów na głupią śmierć w kosmosie.

Occupy Mars zostało także nominowane do dwudziestki “Best Indie Games” na Digital Dragons 2019 i pojawiło się w finałach Indie Showcase Competition oraz zostało docenione przez The Mars Society.

W ramach szkolenia przygotowawczego dla kolonizatorów, możemy pobawić się w inżyniera naprawiającego kosmiczne łaziki. Rover Mechanic Simulator zadebiutuje na Steamie jeszcze tej jesieni w early accessie. Czekają na Ciebie łaziki Spirit, Opportunity czy Sojourner, a poziom szczegółowości łazików sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy inżynier NASA.